Nezávislí pro Hradec - logo

Mgr. Bc. Milan Synek

6
Bezpečnostní specialista

IT specialista a vystudovaný právník. Jako přední člen republikového vedení policejních odborů se podílí na zajištění právní ochrany členů odborového svazu, vyjednávání s představiteli bezpečnostních rezortů k podpoře vytvoření atraktivních podmínek pro práci ve prospěch bezpečnosti v naší vlasti a dalších činnostech, jež přísluší předsedovi svazového výboru.  

Je nezávislým zastupitelem města Jindřichův Hradec bez politické příslušnosti, což sám považuje za základní výhodu a nezbytný předpoklad pro práci ve prospěch našeho okresního města. Je přesvědčen, že na komunální úrovni je čestnost ve spojení s porozuměním problémům a nasloucháním obavám i přáním spoluobyvatel města tím nejlepším hodnotitelem otázek, projednávaných v městském zastupitelstvu.

Je také nezávislý kandidát pro komunální volby do zastupitelstva Jindřichův Hradec 2022. V případě znovuzvolení bude dál odpovědně pracovat na prosazování vize Jindřichova Hradce a jeho přilehlých částí, jako atraktivního a bezpečného místa pro život jeho stávajících i nových obyvatel. Stejně tak i na podpoře projektů, které pomohou Jindřichohradečákům důstojně překlenout nadcházející nelehké období. 

© 2024 www.nezavisliprohradec.cz
Informace o zpracování osobních údajů