Nezávislí pro Hradec - logo

Ing. Karel Přibyl

9
Tajemník fakulty VŠE Praha

Narodil jsem se v Dačicích, ale převážnou část profesního života jsem spojil s Jindřichovým Hradcem. Vystudoval jsem VUT v Brně (1987) a absolvoval čtyřsemestrální specializované statistické studium na VŠE (1996). Jsem ženatý a mám tři děti.

Po ukončení techniky jsem pracoval čtyři roky jako výzkumný a vývojový pracovník v oblasti polovodičových technologií, poté sedm let ve státní statistické službě nejprve jako informatik a následně jako ředitel okresního oddělení ČSÚ. Více jak 21 let jsem pracoval ve funkci tajemníka Městského úřadu Jindřichův Hradec a od roku 2019 působím jako tajemník Fakulty managementu VŠE

Jsem spoluautorem dvou vysokoškolských učebnic z oblasti správního práva a několika regionálních statistických publikací. Věnoval jsem se přednáškové činnosti v oblasti územní samosprávy a získal akreditaci MV ČR pro obecnou část zvláštní odborné způsobilosti.

Ve volném čase se věnuji rodině, zajímám se o sport a hudbu, dnes už obojí pasivně. Baví mě řízení, cestování, gastronomie, mariáš a sbírání starých gramofonových desek.

Jindřichův Hradec si zaslouží být nejlepším místem pro život“

Je mi ctí kandidovat jako nezávislý s Nezávislými pro Hradec.“

© 2024 www.nezavisliprohradec.cz
Informace o zpracování osobních údajů